Wyróżnieni członkowie Związku (09.11.2020)

09112020leszno6 listopada br. Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak i Przewodniczący Oddziału Karol Pabisiak wręczyli podziękowania aktywnym członkom Związku NSZZ "Solidarność". Spotkanie odbyło się w reżimie obostrzeń sanitarnych w siedzibie Oddziału Leszno. Podziękowania otrzymali: Halina Skiba, Danuta Spychaj - Duszyńska, Andrzej Defitowski, Tadeusz Nowicki, Ryszard Piekarczyk, Eugeniusz Matyjas.

Serdecznie gratulujemy!

W związku z zakazem zgromadzeń i spotkań związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19 nie odbyły się uroczyste obchody 40-lecia powstania NSZZ "Solidarność"  Oddziale Regionu w Lesznie zaplanowane na 27 października br. w Lesznie - Rydzynie.

bg