„ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWCÓW” 2021/2022 (01.09.2021)

kurs angielskiZapraszamy do skorzytania z 9-tej edycji kursu

ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWCÓW i SYMPATYKÓW na rok akademicki 2021/2022

Wszystkie poziomy, profesjonalni lektorzy i świetna atmosfera,
popołudniowe godziny zajęć w salach Regionu Wlkp. NSZZ „Solidarność” w Poznaniu.
Zachęcamy do udziału wszystkich zastanawiających się!
Mamy też nadzieję, że nie zabraknie naszych stałych uczestników z lat ubiegłych.

CZAS TRWANIA KURSU: 11.10.2021 – 30.06.2022

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” Region Wielkopolska oraz sympatycy

MIEJSCE: zajęcia popołudniowe, raz w tygodniu, w salach Regionu Wlkp. NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7 w Poznaniu,

PROWADZĄCY: lektorzy Szkoły Języków Obcych „Akcent” z Poznania

ZGŁOSZENIA:

- do 21 września 2021 r.

- opłata 980 zł

- pisemne zgłoszenie na załączonym formularzu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:

- patrz: formularz zgłoszeniowy z regulaminem

- kontakt ws. kursu:  (61) 822 57 61; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dotychczasowi uczestnicy proszeni są o wpisanie poziomu swojej dawnej grupy w zgłoszeniu.