OFERTA SZKOLEŃ

tel. 61 853-08-60 w.13

kom. 694-604-607

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

w związku z pandemią koronawirusa szkolenia w sezonie luty - maj 2021 odbędą się wyłącznie w formie on-line na platformie ZOOM.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do szkolenia zostanie przesłany min. 12 godzin przed szkoleniem na podany przez uczestnika w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Aktywacja będzie możliwa 30 min przed rozpoczęciem szkolenia.

Poniżej zamieszczamy instrukcję instalacji i dołączania do ZOOM.

INSTRUKCJA

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” zaprasza na szkolenie „on -line”!

TEMAT: Rola Przedstawicieli NSZZ „Solidarność” w procesie legislacji i stanowienia prawa pracy.

Szkolenie obejmuje cztery bloki tematyczne:

•    Blok I. Proces legislacji i stanowienia prawa powszechnie obowiązującego
•    Blok II. Proces stanowienia wewnątrzzakładowego prawa pracy
•    Blok III. Proces stanowienia prawa pracy w praktyce (I część): wpływ prawodawstwa międzynarodowego i unijnego oraz przesłanek społeczno-gospodarczych
•    Blok IV. Proces stanowienia prawa pracy w praktyce (II część): ustawa o związkach zawodowych

Realizacja bloków odbywa się w podanych poniżej terminach (środy i czwartki):

TERMINY 4 spotkań (dwa razy w tygodniu) :

28  kwietnia 2021 r. w godzinach: 9.30-13.30
29  kwietnia  2021 r. w godzinach: 9.30-13.30
5  maja 2021 r. w godzinach: 9.30-13.30
6  maja 2021 r. w godzinach: 9.30-13.30

By uzyskać Certyfikat ukończenia szkolenia, uczestnik bierze udział we wszystkich blokach.

Zgłoszenia na załączonym druku prosimy wysyłać wyłącznie na adres:

do dnia 7 kwietnia 2021 r.

Kontakt telefoniczny: kierownik projektu Elżbieta Wielg kom. 572 672 232;

WAŻNE:

•    Kwestie techniczne i informacje o sposobach dostępu do szkolenia online będą uczestnikom przesłane drogą mailową.
•    Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy co najmniej 10 uczestników.

W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać urządzenie (komputer stacjonarny/laptop z przeglądarką Chrome lub smartfon) z dostępem do Internetu, wbudowaną kamerą (nie obowiązkowo) i mikrofonem. Szkolenie będzie przeprowadzane na platformie zoom.
Uczestnicy mają bezpośredni kontakt z prowadzącym, zadają pytania w trakcie szkolenia.

Formularz zgłoszenia na szkolenie.

Luty - Maj 2021

LUTY 2021

ABC PRAWA PRACY I PRAWA ZWIĄZKOWEGO

TERMIN: 24 lutego 2021 (śr.), godz. 09:00 -14:00

SZKOLENIE ON-LINE

POWADZĄCY: Dział Prawny, Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 21 lutego 2021 r.

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać skan na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MARZEC 2021

BRAK MIEJSC - NARZĘDZIA WYWIERANIA WPŁYWU; JAK BRONIĆ SIĘ PRZED MANIPULACJĄ

TERMIN: 18 marca 2021 (czw.), godz. 10:00 -15:00

POWADZĄCY: Dział Szkoleń KK

ZGŁOSZENIA: do 11 marca 2021 r.

BRAK MIEJSC - STRES I MOBBING

TERMIN: 24 marca 2021 (śr.), godz. 10:00 -15:00

POWADZĄCY: Dział Szkoleń KK

ZGŁOSZENIA: do 17 marca 2021 r.

KWECIEŃ 2021

BRAK MIEJSC -  ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

TERMIN: 14 kwietnia 2021 (śr.), godz. 09:00 – 14:00

Uwaga: max 15 osób

SZKOLENIE ON-LINE

CEL: Omówienie specyfiki ZFŚS i przygotowanie do rozmów z pracodawcą.

POWADZĄCY: Dział Prawny, Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 07 kwietnia 2021 r.

PPK – TWOJE DODATKOWE ŚRODKI NA PRZYSZŁEJ EMERYTURZE. CZY WARTO OSZCZĘDZAĆ?

TERMIN: 20 kwietnia 2021 (wt.), godz. 10:00 – 14:00

Uwaga: max 15 osób

SZKOLENIE ON-LINE

POWADZĄCY: Specjalista Regionu Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 13 kwietnia 2021 r.

MAJ 2021

BRAK MIEJSC - SZKOLENIE OKRESOWE SIP: OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO JAKO PODSTAWOWY WARUNEK ZAPOBIEGANIA WYPADKOM PRZY PRACY

TERMIN: 11 maja (wt.) 2021, godz. 10:00 – 14:00

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” Region Wlkp.

Uwaga: max 15 osób, max 2 osoby z jednej organizacji!

POWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy

ZGŁOSZENIA: do 04 maja 2021 r.

BRAK MIEJSC - SZKOLENIE OKRESOWE SIP: OCHRONA PRACOWNIKÓW PRZED ZAGROŻENIAMI ZWIĄZANYMI Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ WIRUSA SARS-COV-19

TERMIN: 25 maja (wt.) 2021, godz. 10:00 – 14:00

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” Region Wlkp.

Uwaga: max 15 osób, max 2 osoby z jednej organizacji!

POWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy

ZGŁOSZENIA: do 17 maja 2021 r.