OFERTA SZKOLEŃ

„ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWÓW” 2019/2020

Zachęcamy do skorzytania z 7-tej edycji kursu

ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWCÓW i SYMPATYKÓW na rok akademicki 2019/2020

Wszystkie poziomy, profesjonalni lektorzy i świetna atmosfera,
popołudniowe godziny zajęć w salach Regionu Wlkp. NSZZ „Solidarność” w Poznaniu.
Zachęcamy do udziału wszystkich zastanawiających się!
Mamy też nadzieję, że nie zabraknie naszych stałych uczestników z lat ubiegłych.

WRZESIEŃ 2019

ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWCÓW 2019/ 2020

CZAS TRWANIA KURSU: 30 spotkań po 90 min.

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” Region Wielkopolska oraz sympatycy

MIEJSCE: zajęcia popołudniowe, raz w tygodniu, w salach Regionu Wlkp. NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7 w Poznaniu, wg. ustaleń wynikających z deklaracji dostępności czasowej uczestników.

PROWADZĄCY: lektorzy Szkoły Języków Obcych „Akcent” z Poznania

ZGŁOSZENIA:

- do 16 września 2019 r.

- opłata 590 zł

- pisemne zgłoszenie na załączonym formularzu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:

- patrz: formularz zgłoszeniowy z regulaminem oraz załącznik

- Kontakt ws. kursu: Biuro SJO „Akcent” oddział w Suchym Lesie, tel.: (61) 22 45 102 (w godz. 12.00 - 17.00)

Dotychczasowi uczestnicy proszeni są o wpisanie poziomu swojej dawnej grupy w zgłoszeniu.

PAŹDZIERNIK 2019

SZKOLENIE OKRESOWE SIP: Dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego przy ręcznym przemieszczaniu ciężarów - brak miejsc

TERMIN: 8 października (wtorek), godz. 9:00 – 15:00

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” Region Wlkp. Uwaga: max 30 osób

POWADZĄCY: Okręgowa Inspekcja Pracy

ZGŁOSZENIA: do 30 września 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy prosimy składać w sekretariacie Zarządu Regionu lub przesłać skan na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ABC PRAWA ZWIĄZKOWEGO

TERMIN: 17 października (czwartek), godz. 10:00 – 14:00

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

POWADZĄCY: Dział Prawny, Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 7 października 2019 r.

SZKOLENIE PODSTAWOWE SIP

TERMIN: 22-23 października (wtorek-środa), godz. 9:00 – 15:00

POWADZĄCY: Okręgowa Inspekcja Pracy + Dział Prawny RW

ZGŁOSZENIA: do 10 października 2019 r.

LISTOPAD 2019

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

TERMIN: 7 listopada (czwartek), godz. 10:00 – 14:00

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

POWADZĄCY: Dział Prawny, Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 28 października 2019 r.

UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE - WYBRANE ZAGADNIENIA W ZAKRESIE:

1. Zasady podlegania i opłacania składek

2. Warunki nabywania uprawnień do świadczeń

TERMIN: 19 – 20 listopada (wtorek-środa) 2019 r. , start godz. 09:00 - 15.00

UCZESTNICY: komisje NSZZ „Solidarność” z Regionu Wlkp. Uwaga: max 25 osób.

POWADZĄCY: Specjalista Regionu Wielkoposla NSZZ "Solidarność"

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

ZGŁOSZENIA: do 10 listopada 2019 r.

GRUDZIEŃ 2019

SZKOLENIE OKRESOWE SIP: 50+ ochrona zdrowia pracowników w aspekcie wydłużenia się ich atywności zawodowej

TERMIN: 3 grudnia (wt.), godz. 9:00 – 15:00

POWADZĄCY: Okręgowa Inspekcja Pracy oraz zaproszeni specjaliści

ZGŁOSZENIA: do 21 listopada 2019 r.

ROZWÓJ ORGANIAZCJI ZWIĄZKOWEJ

TERMIN: 5 – 6 grudnia (czw. - pt.) 2019 r. , start godz. 09:00, szkolenie dwudniowe z 1 noclegiem

UCZESTNICY: komisje NSZZ „Solidarność” z Regionu Wlkp. Uwaga: max 20 osób

POWADZĄCY: Janusz Zabiega - Dział Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

MIEJSCE: Hotel Niedźwiedź, ul. Wczasowa 20, Nowy Dębiec, dojazd we własnym zakresie

OPŁATA: 75 zł od uczestnika płatne bezpośrednio na miejscu szkolenia. Możliwość wystawienia przez hotel faktury na organizację.

Uwaga! Dla osób z nowych organizacji zarejestrowanych w okresie grudzień 2018 – listopad 2019 r. szkolenie jest bezpłatne.

ZGŁOSZENIA: do 20 listopada 2019 r.