OFERTA SZKOLEŃ

Anna Wegner

tel. 61 853-08-60 w.13

kom. 694-604-607

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektora Pracy,

wszystkie szkolenia w bieżącym sezonie, tj. luty - czerwiec 2020 zostają odwołane.

PLAN SZKOLEŃ

luty – czerwiec 2020

LUTY 2020

Spotkanie noworoczne z Okręgową Inspektor Pracy – Stanisławą Ziółkowską

SZKOLENIE OKRESOWE SIP: PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE A ROLA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY

TERMIN: 17 lutego (poniedziałek) 2020 r., godz. 10:00 – 14:00

Uwaga: max 25 osób

POWADZĄCY: inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

ZGŁOSZENIA: do 11 lutego 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy prosimy składać osobiście w sekretariacie Zarządu Regionu lub przesłać skan na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ABC PRAWA PRACY I PRAWA ZWIĄZKOWEGO

TERMIN: 27 lutego (czwartek) 2020 r., godz. 10:00 -14:00

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

PROWADZĄCY: Dział Prawny, Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 20 lutego 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy prosimy składać w sekretariacie Zarządu Regionu lub przesłać skan na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MARZEC 2020

NARZĘDZIA WYWIERANIA WPŁYWU – jak bronić się przed manipulacją, jak prowadzić dialog - NABÓR ZAMKNIĘTY

TERMIN: 10 marca (wtorek) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00

Uwaga: max 24 osób.

PROWADZĄCY: Jan Plata-Przechlewski, Dział Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

ZGŁOSZENIA: do 2 marca 2020 r.

EUROPEJSKIE RADY ZAKŁADOWE – forma dialogu w koncernach ponadnarodowych

TERMIN: 11 marca (środa) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00

Uwaga: max 24 osób.

PROWADZĄCY: Jan Plata-Przechlewski, Dział Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

ZGŁOSZENIA: do 2 marca 2020 r.

SZKOLENIE PODSTAWOWE DLA SPOŁECZNYCH INSPEKTORÓW PRACY

TERMIN: 17-18 marca (wtorek-środa) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00, szkolenie dwudniowe

UCZESTNICY: SIP z Regionu Wielkopolska NSZZ „Solidarność”,

Uwaga: max. 30 osób

PROWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu

ZGŁOSZENIA: do 6 marca 2020 r.

KWIECIEŃ 2020

SZKOLENIE OKRESOWE SIP: postępowanie powypadkowe – warsztaty; opracowanie dokumentacji powypadkowej - ODWOŁANE

TERMIN: 15 kwietnia (środa) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00

POWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy

ZGŁOSZENIA: do 7 kwietnia 2020 r.

ROLA PRZEDSTAWICIELI NSZZ „Solidarność” w procesie legislacji i stanowienia prawa pracy - ODWOŁANE

CEL: Nabycie, podniesienie kompetencji eksperckich przez przedstawicieli NSZZ „Solidarność” w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesie legislacji i stanowienia prawa pracy

TERMIN: 20-22 kwietnia (poniedziałek-środa) 2020 r., szkolenie trzydniowe

GODZINY: 8.30-16.00

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” z Regionu Wlkp.

Uwaga: max 30 osób

PROWADZĄCY: Dział Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

ZGŁOSZENIA: do 3 kwietnia 2020 r.

MAJ 2020

TERMIN: 05-07 maja 2020 roku

Zajęcia zaczynają się o godzinie 11.30 dlatego uczestnicy muszą dotrzeć na szkolenie do godz.11.00, zakończenie 7 maja obiadem o godz. 13.00

MIEJSCE: HOTEL IKAR BYDGOSZCZ, ul. Szubińska 32

Dojazd we własnym zakresie.

KOSZTY:  organizator pokrywa wszystkie koszty. (Koszty podróży na podstawie formularza wypełnianego podczas szkolenia – do wysokości kosztów przejazdu środkami publicznymi).

ZGŁOSZENIA: pisemne potwierdzenia udziału - UWAGA! inny formularz zgłoszenia (druk formularza w załączeniu) prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 27 marca 2020 r.

Informacja: Liczba miejsc ograniczona! Maksymalnie 3 osoby z organizacji!

UWAGA!

zgłaszający, który nie powiadomi o rezygnacji z udziału w szkoleniu najpóźniej do 29 kwietnia, obciążony zostanie kosztami szkolenia.

SZKOLENIE OKRESOWE SIP: ocena ryzyka zawodowego - warsztaty - ODWOŁANE

TERMIN: 14 maja (czwartek) 2020 r., godz. 09:00 – 15:00

MIEJSCE: Region Wielkopolska NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7, Poznań

POWADZĄCY: Inspektorzy Okręgowego Inspektoratu Pracy oraz Specjalista do spraw ubezpieczeń społecznych Regionu Wielkopolska NSZZ „Solidarność”

ZGŁOSZENIA: do 4 maja 2020 r.

ROZWÓJ ORGANIZACJI ZWIĄZKOWEJ - ODWOŁANE

TERMIN: 19-20 maja (wtorek-środa) 2020 r., start godz. 09:00, szkolenie dwudniowe

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” z Regionu Wlkp.

Uwaga: max 20 osób – szkolenie bezpłatne, organizacja pokrywa jedynie koszt dojazdu; max 4 osoby z jednej organizacji. Każdy uczestnik może skorzystać z tej oferty raz na 3 lata.

PROWADZĄCY: Janusz Zabiega - Dział Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

MIEJSCE: Hotel Niedźwiedź, ul. Wczasowa 20, Nowy Dębiec, dojazd we własnym zakresie

ZGŁOSZENIA: do 5 maja 2020 r.