OFERTA SZKOLEŃ

Uwaga: ze względu na roczny urlop dotychczasowej osoby odpowiedzialnej za organizację szkoleń

(Agnieszki Mińkowskiej)

prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych i ewentualny kontakt ws. szkoleń

wyłącznie na adres e-mailowy:

Zastępstwo pełni Anna Wegner, kom. 694 604 607 (pon – pt. godz. 8.00 – 16.00).

„ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWÓW” 2019/2020

Zachęcamy do skorzytania z 7-tej edycji kursu

ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWCÓW i SYMPATYKÓW na rok akademicki 2019/2020

Wszystkie poziomy, profesjonalni lektorzy i świetna atmosfera,
popołudniowe godziny zajęć w salach Regionu Wlkp. NSZZ „Solidarność” w Poznaniu.
Zachęcamy do udziału wszystkich zastanawiających się!
Mamy też nadzieję, że nie zabraknie naszych stałych uczestników z lat ubiegłych.

ANGIELSKI DLA ZWIĄZKOWCÓW 2019/ 2020

CZAS TRWANIA KURSU: 30 spotkań po 90 min.

UCZESTNICY: osoby zrzeszone w NSZZ „Solidarność” Region Wielkopolska oraz sympatycy

MIEJSCE: zajęcia popołudniowe, raz w tygodniu, w salach Regionu Wlkp. NSZZ „Solidarność”, ul. Metalowa 7 w Poznaniu, wg. ustaleń wynikających z deklaracji dostępności czasowej uczestników.

PROWADZĄCY: lektorzy Szkoły Języków Obcych „Akcent” z Poznania

ZGŁOSZENIA:

- do 16 września 2019 r.

- opłata 590 zł

- pisemne zgłoszenie na załączonym formularzu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:

- patrz: formularz zgłoszeniowy z regulaminem oraz załącznik

- Kontakt ws. kursu: Biuro SJO „Akcent” oddział w Suchym Lesie, tel.: (61) 22 45 102 (w godz. 12.00 - 17.00)

Dotychczasowi uczestnicy proszeni są o wpisanie poziomu swojej dawnej grupy w zgłoszeniu.