DZIAŁ SZKOLEŃ

Aktualna oferta szkoleń

Wiemy, że najcenniejszym kapitałem związku zawodowego są członkowie.

Organizując szkolenia mamy na celu wspieranie rozwoju organizacji, poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji, doskonalenie umiejętności iposzerzanie wiedzy członków. Staramy się także, aby udział w szkoleniu dawał impuls do indywidualnego rozwoju uczestnika i motywował do ciągłej pracy nad sobą.

Ponadto w Regionie Wielkopolska prowadzone są szkolenia specjalistyczne dla Społecznych Inspektorów Pracy. Więcej szczegółów na stronie SIP.

Dział szkoleń Regionu Wielkopolska może przygotować i przeprowadzić szkolenia na zamówienie poszczególnych organizacji związkowych z tematów wskazanych przez te organizacje.

Kontakt:

GSM: 519-408-408